Informace pro zájemce o prodej

Cenové podmínky

Vám zpracujeme na míru

Máte zájem prodávat luxusní pera ONLINE? Provozujete e-shop a rádi by jste rozšířili sortiment o zajímavé produkty s výbornými podmínkami? Kontaktujte nás na tel. čísle + 420 777 163 855 nebo na e-mailu maloobchod@pera-online.cz. Spolu se žádostí nám zašlete kopii výpisu ze živnostenského rejstříku a také osvědčení o DPH – pokud jste plátci DPH. My Vám následně zpracujeme nabídku.

Rychlé doručení

a maximální nasazení

Kompletní nabízený sortiment značky ONLINE je standartně skladem. Proto můžeme zaručit velmi rychlou expedici. Objednávky přijaté v pracovní den do 12:00 hod. expedujeme týž den Obchodním balíkem České pošty. Po domluvě lze zboží odeslat i PPL, EMS nebo také kurýrem Českých drah. U objednávek nad 1900,- Kč s DPH je přepravné Obchodním balíkem ZDARMA.

Podpora prodeje

Vašich prodejen a e-shopů

Pro podporu produktů nabízíme plakáty několika rozměrů, katalogy, dekorace a stojany a stojánky (závislé od Vašeho odběru). K dispozici pro e-shopy jsou také fotografie v elektronické podobě a xml pro automatickou aktualizaci produktů. Na některé modely nabízíme také gravírování pro personifikaci per. Samozřejmostí je zařazení do seznamu prodejců na web pera-online.cz.

Platební podmínky

více variant platby

První objednávku požadujeme vždy zaplatit buď převodem, platební kartou přes web či na dobírku. U dalších objednávek nabízíme platbu na fakturu s 10-denní splatností se základním limitem, který se při bezproblémové platební morálce navyšuje.

Reklamační podmínky

pro obchodníky

Na zboží je standardní dvouletá záruční doba, na hroty plnicích per ONLINE je záruka poskytována 5 let. Reklamace vyřizujeme v co nejkratším termínu – ve valné většině případů se uznané reklamace řeší výměnou za nový kus.

Zpětná vazba

stojíme o Vaše názory

Zajímá nás, co si myslíte o produktech značky ONLINE nebo o naší spolupráci s Vámi. Každý Váš podnět pro nás bude přínosem. Pomozte nám zlepšit naše služby. Kontaktujte nás!